Szczypce do pomp wodnych Cobra® VDE high-tech, izolowane, izolowane z tulejkami wielokomponentowymi, z certyfikatem VDE, chromowane, 250 mm (karta SB/opakowanie blister)
Regulacja przez wciśnięcie bezpośrednio na obrabiany przedmiot: szybka, bezpieczna i wygodna obsługa. Precyzyjna regulacja: umożliwia optymalne dostosowanie do szerokiego zakresu rozmiarów obrabianego przedmiotu i przyjaznej dla dłoni pozycji uchwytu. Dobry dostęp do przedmiotu obrabianego dzięki wąskiej konstrukcji w obszarze głowicy i złącza. Samozacisk na rurach i nakrętkach: brak poślizgu na obrabianym elemencie, oszczędność wysiłku. Powierzchnie chwytające ze specjalnie hartowanymi zębami, twardość zębów ok. 61 HRC: trwale pewny chwyt dzięki wysokiej odporności na zużycie. Połączenie przelotowe: wysoka stabilność dzięki podwójnemu prowadzeniu. Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem zapobiega urazom spowodowanym zgnieceniem. Karta SB/blister.
| Numer artykułu. | WL80886 |
| Model | 87 26 250 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 87 26 250 SB |
| Długość | 315 mm |
| Szerokość | 84 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość z opakowaniem | 369 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 165 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 93 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | IEC 60900 |
| Masa netto (producent) | 439 g |
| VDE | tak |
| Wspólny projekt | Przegub skrzynkowy |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | tak |
| Długość narzędzia | 250 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Wielokomponentowe tulejki |
| Pojemność | Rurki: 50 mm / 2 in |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce do pomp wodnych |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |