X-Cut® kompaktowe szczypce tnące boczne o wysokim wzniosie, izolowane, z tulejkami wielokomponentowymi, z certyfikatem VDE, chromowane, 160 mm (karta SB/blister)
KNIPEX X-Cut® precyzyjnie tnie najdrobniejsze przewody, a także kable wielodrutowe i twardy drut fortepianowy. Mocne, lekkie i uniwersalne. Wysoka wydajność cięcia przy niewielkim wysiłku dzięki optymalnej koordynacji kąta ostrza i przełożenia. Przegub przelotowy: maksymalna stabilność przy niskiej wadze. Podwójnie łożyskowana oś przegubu do ciężkich, trwałych zastosowań. Duża szerokość otworu dla grubszych kabli. Precyzyjne cięcie nawet cienkich przewodów miedzianych. Kompaktowa, lekka konstrukcja. Uniwersalne zastosowanie w montażu, konserwacji i produkcji. Oszczędność 40% siły w porównaniu ze standardowymi obcinakami bocznymi o tej samej długości. SB card/blister.
| Numer artykułu. | WL81015 |
| Model | 73 06 160 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 73 06 160 SB |
| Długość | 241 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość z opakowaniem | 344 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 115 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 92 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | IEC 60900 |
| Masa netto (producent) | 208 g |
| VDE | tak |
| Aspekt | Krawędź tnąca ze skosem |
| Wspólny projekt | Złącze kartonowe |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | tak |
| Długość narzędzia | 160 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Tuleje wielokomponentowe |
| Wartość cięcia kabla miedzianego, linkowego (średnica) | 12 mm |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |