Zestaw odciągowy ESD FAE1-1K2B do oparów lutowniczych, dla 2 stanowisk roboczych, 180 m³/h, 120 V
FAE to najskuteczniejsze rozwiązanie pozwalające uniknąć narażenia na opary lutownicze. System odsysania oparów lutowniczych włącza się automatycznie po podniesieniu narzędzia ze stojaka i jest aktywny tylko podczas lutowania. Funkcja ta oszczędza energię elektryczną i wydłuża żywotność filtra.
W zestawie:
• Filtr wstępny FAE1110 i filtr FAE1100 (HEPA H13 + węgiel). Ten trójwarstwowy system osiąga certyfikowaną skuteczność 99,95% podczas filtrowania oparów lutowniczych i jest zgodny z normą EN 1822.
• FAE010 (2x) elastyczny wąż odciągowy łączący FAE1 z elastycznym ramieniem FAE020 lub FAE070.
• FAE070 (2x) to w pełni elastyczne ramię mocowane do stołu warsztatowego za pomocą zacisku.
• P405 umożliwia aktywację systemu odciągowego bez połączenia ze stacją JBC.
• Typ dmuchawy: Bezszczotkowa
• Maks. Natężenie przepływu: 180 m3/h (106 CFM)
• Maks. Ciśnienie próżni: 3,2 KPa (0,46 psi)
• Zakresy robocze: 1 lub 2
• Poziom hałasu: 55 dB @ 1m
• Bezpieczeństwo ESD: Zgodność z normą ANSI/ESD S20.20-2014
• Filtr wstępny: Średni filtr przeciwpyłowy M5 (EN 779)
• Filtr kompaktowy: Filtr HEPA H13 (EN 1822)
• Filtr węglowy
• USB-B: Komunikacja z komputerem
• Złącze pedału Złącza: Złącza stacji (4x)
• Szczytowa moc wyjściowa:
• 110W. Bezpiecznik 2A (120 V)
• Urządzenie:
• 380 x 340 x 475 mm / 13,90 kg.
• 14,96 x 13,39 x 18,70 cala / 30,64 lb.
• Obudowa:
• 485 x 725 x 760 mm / 19,30 kg.
• 19,09 x 28,54 x 29,92 cala / 42,55 funta.
W zestawie:
• Filtr wstępny FAE1110 i filtr FAE1100 (HEPA H13 + węgiel). Ten trójwarstwowy system osiąga certyfikowaną skuteczność 99,95% podczas filtrowania oparów lutowniczych i jest zgodny z normą EN 1822.
• FAE010 (2x) elastyczny wąż odciągowy łączący FAE1 z elastycznym ramieniem FAE020 lub FAE070.
• FAE070 (2x) to w pełni elastyczne ramię mocowane do stołu warsztatowego za pomocą zacisku.
• P405 umożliwia aktywację systemu odciągowego bez połączenia ze stacją JBC.
• Typ dmuchawy: Bezszczotkowa
• Maks. Natężenie przepływu: 180 m3/h (106 CFM)
• Maks. Ciśnienie próżni: 3,2 KPa (0,46 psi)
• Zakresy robocze: 1 lub 2
• Poziom hałasu: 55 dB @ 1m
• Bezpieczeństwo ESD: Zgodność z normą ANSI/ESD S20.20-2014
• Filtr wstępny: Średni filtr przeciwpyłowy M5 (EN 779)
• Filtr kompaktowy: Filtr HEPA H13 (EN 1822)
• Filtr węglowy
• USB-B: Komunikacja z komputerem
• Złącze pedału Złącza: Złącza stacji (4x)
• Szczytowa moc wyjściowa:
• 110W. Bezpiecznik 2A (120 V)
• Urządzenie:
• 380 x 340 x 475 mm / 13,90 kg.
• 14,96 x 13,39 x 18,70 cala / 30,64 lb.
• Obudowa:
• 485 x 725 x 760 mm / 19,30 kg.
• 19,09 x 28,54 x 29,92 cala / 42,55 funta.
| Numer artykułu. | WL83780 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | FAE1-1K2D |
| Długość | 380 mm |
| Szerokość | 340 mm |
| Wysokość | 475 mm |
| Długość z opakowaniem | 760 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 725 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 485 mm |
| Zakres dostawy | 1x Instrukcja obsługi 1x Ekstraktor oparów FAE1 z FAE1100 dla 1 stołu warsztatowego 1x FAE1100 Filtr HEPA H13 do odciągu oparów 2x FAE070 Elastyczne ramię z zaciskiem Ø 50 mm 2x FAE010 Wąż elastyczny Ø 50 mm 1x Pedał P405 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Woltaż | 120 V |
| Podciśnienie (maks.) | 3200 Pa |
| Poziom dźwięku | 55 dBA |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |