Podgrzewacz RBN-2A, 230V, 300W
Podgrzewacz JBC jest idealnym rozwiązaniem do kompletnej obróbki małych płytek PCBA, takich jak te często używane w smartfonach. Dzięki niezrównanej niezawodności w zakresie dokładności temperatury i kontroli PCBA, żaden element nie zostanie uszkodzony.
W skład zestawu wchodzi podgrzewacz PHNE o powierzchni grzewczej 108 x 70 mm, uchwyt PHNS do płytek PCB oraz przegubowa podpórka pod dłoń RHN zapewniająca wygodną pracę i precyzyjne rezultaty. Dzięki mocy szczytowej 300 W, wybieranej temperaturze od 50 do 250 ºC i różnym profilom, podgrzewacz JBC oferuje maksymalną elastyczność i wydajność.
Urządzenie oferuje również komunikację z komputerem, połączenie z robotem, zdalne sterowanie i bezpieczeństwo ESD. Dzięki możliwości podłączenia pedału do sterowania grzałką, podgrzewacz JBC jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnych zastosowań.
• Podgrzewacz PHNE jest niezbędny do uniknięcia szoków termicznych podczas obróbki wielowarstwowych płytek drukowanych. Posiada powierzchnię grzewczą o wymiarach 108 x 70 mm / 4,25 x 2,75 cala.
• Uchwyt PHNS PCB, który umożliwia szybką, łatwą i precyzyjną wymianę płytek PCB i gwarantuje prawidłowe pozycjonowanie, idealne do powtarzalnych prac lutowniczych.
• RHN Przegubowa podpórka pod dłoń, która zapewnia punkt podparcia dla dłoni blisko obszaru roboczego. Sprawia, że praca jest bardziej komfortowa, zmniejsza zmęczenie i zapewnia precyzyjne procesy robocze.
W skład zestawu wchodzi podgrzewacz PHNE o powierzchni grzewczej 108 x 70 mm, uchwyt PHNS do płytek PCB oraz przegubowa podpórka pod dłoń RHN zapewniająca wygodną pracę i precyzyjne rezultaty. Dzięki mocy szczytowej 300 W, wybieranej temperaturze od 50 do 250 ºC i różnym profilom, podgrzewacz JBC oferuje maksymalną elastyczność i wydajność.
Urządzenie oferuje również komunikację z komputerem, połączenie z robotem, zdalne sterowanie i bezpieczeństwo ESD. Dzięki możliwości podłączenia pedału do sterowania grzałką, podgrzewacz JBC jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnych zastosowań.
• Podgrzewacz PHNE jest niezbędny do uniknięcia szoków termicznych podczas obróbki wielowarstwowych płytek drukowanych. Posiada powierzchnię grzewczą o wymiarach 108 x 70 mm / 4,25 x 2,75 cala.
• Uchwyt PHNS PCB, który umożliwia szybką, łatwą i precyzyjną wymianę płytek PCB i gwarantuje prawidłowe pozycjonowanie, idealne do powtarzalnych prac lutowniczych.
• RHN Przegubowa podpórka pod dłoń, która zapewnia punkt podparcia dla dłoni blisko obszaru roboczego. Sprawia, że praca jest bardziej komfortowa, zmniejsza zmęczenie i zapewnia precyzyjne procesy robocze.
| Numer artykułu. | WL84770 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | RBN-2A |
| Długość | 310 mm |
| Szerokość | 239 mm |
| Wysokość | 205 mm |
| Długość z opakowaniem | 480 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 370 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 380 mm |
| Zakres dostawy | • Podgrzewacz PHNE • PHNS Uchwyt do płytek drukowanych • RHN Podpórka przegubowa |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zakres temperatur °C | 50 – 250 °C |
| Zakres temperatur °F | 120 – 482 °F |
| Liczba standardowych profili temperaturowych | 3 |
| Liczba profili temperatury użytkownika | 20 |
| Liczba stref | 1 |
| Maksymalna moc | 300 W |
| Godziny pracy (maks.) | 50 m |
| Długość powierzchni grzewczej | 108 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej | 70 mm |
| Całkowite zużycie energii | 230 V |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |