Moduł szuflad ESD 45 z kółkami
Wysokiej jakości stalowe szuflady z centralnym zamkiem do przechowywania narzędzi i małych części.
| Numer artykułu. | WL85157 |
| Producent | TRESTON |
| Numer artykułu producenta. | 60749303 |
| Długość | 450 mm |
| Szerokość | 520 mm |
| Wysokość | 800 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | jasnoszary |
| Tworzywo | Stal malowana proszkowo farbą epoksydową |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 150 kg |
| Zgodny z ESD | tak |