Nasadka do bitów z napędem 1/4", TX 25 x 28 mm
Wysokiej jakości nasadka na bity TORX® z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru - do szybkiego i łatwego znajdowania potrzebnego narzędzia.
• Nasadka do bitów (nieudarowa) do pracy ręcznej lub maszynowej
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• Radełkowanie w tylnej części zapewnia dobry chwyt podczas pracy ręcznej.
• Chromowo-wanadowa zapewnia twardość i wytrzymałość
• Nasadka do bitów (nieudarowa) do pracy ręcznej lub maszynowej
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• Radełkowanie w tylnej części zapewnia dobry chwyt podczas pracy ręcznej.
• Chromowo-wanadowa zapewnia twardość i wytrzymałość
| Numer artykułu. | WL87963 |
| Model | 8767 A TORX® Zyklop |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05003392001 |
| Długość | 100 mm |
| Szerokość | 43 mm |
| Wysokość | 21 mm |
| Długość z opakowaniem | 100 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 43 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 21 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX25 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 28 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |