Zestaw nasadek, napęd 3/8", zestaw 9-częściowy
Wytrzymała taśma tekstylna o typowej konstrukcji Wera z 9 nasadkami na bardzo małej przestrzeni. Płynnie działający mechanizm obrotowy zapewnia pewny chwyt i łatwe wyjmowanie nasadek. Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy z kodowaniem kolorystycznym według rozmiaru - do szybkiego i łatwego znajdowania potrzebnego narzędzia. Zawiera karabińczyk do mocowania do szlufek paska lub torby. Z podłożem z włókniny i paskami na rzepy do łatwego mocowania, np. do ścian, półek, wózków warsztatowych i systemu transportu narzędzi Wera 2go.
• 9-częściowy zestaw nasadek na wytrzymałym pasku tekstylnym, 3/8"
• Do pracy ręcznej i maszynowej (bez uderzeń)
• Płynnie działający mechanizm obrotowy zapewnia pewny chwyt i łatwe wyjmowanie narzędzi
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• Nadaje się do montażu na ścianach, półkach, wózkach warsztatowych i systemie Wera 2go
• 9-częściowy zestaw nasadek na wytrzymałym pasku tekstylnym, 3/8"
• Do pracy ręcznej i maszynowej (bez uderzeń)
• Płynnie działający mechanizm obrotowy zapewnia pewny chwyt i łatwe wyjmowanie narzędzi
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• Nadaje się do montażu na ścianach, półkach, wózkach warsztatowych i systemie Wera 2go
| Numer artykułu. | WL88197 |
| Model | Belt B 4 Zyklop |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05003973001 |
| Długość | 320 mm |
| Szerokość | 78 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Długość z opakowaniem | 320 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 78 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 52 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 8790 HMB |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 9-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |