Wkrętak krzyżowy Hex-Plus z funkcją przytrzymywania, 10 x 200 mm
Wkrętak z rękojeścią krzyżową: Idealny kształt rękojeści umożliwia przenoszenie szczególnie wysokich momentów dokręcania i odkręcania. Ergonomiczny kształt rękojeści dobrze dopasowuje się do dłoni, a palce pewnie leżą w miękko zaokrąglonych uchwytach. Cała dłoń jest w kontakcie z rękojeścią, co pozwala uniknąć tarcia między dłonią a rękojeścią. Z funkcją przytrzymywania do bezpiecznego przytrzymywania śruby z gniazdem sześciokątnym na narzędziu. Specjalna powłoka powierzchni zapewnia wysoką ochronę przed korozją i optymalną dokładność dopasowania do śruby.
• Wkrętak z rękojeścią krzyżową do przenoszenia szczególnie wysokich momentów dokręcania i odkręcania
• Ergonomiczna 2-komponentowa rękojeść z wgłębieniami na palce i przyjemnym wyczuciem zapewnia bardzo wysokie przenoszenie siły i niemęczącą pracę
• Z dodatkowym krótkim trzpieniem do przenoszenia ekstremalnie wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni długiego trzpienia
• Z funkcją przytrzymywania na długim trzpieniu, aby bezpiecznie przytrzymać śrubę na narzędziu
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami zgodnie z profilami i oznaczeniami rozmiarów
• Wkrętak z rękojeścią krzyżową do przenoszenia szczególnie wysokich momentów dokręcania i odkręcania
• Ergonomiczna 2-komponentowa rękojeść z wgłębieniami na palce i przyjemnym wyczuciem zapewnia bardzo wysokie przenoszenie siły i niemęczącą pracę
• Z dodatkowym krótkim trzpieniem do przenoszenia ekstremalnie wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni długiego trzpienia
• Z funkcją przytrzymywania na długim trzpieniu, aby bezpiecznie przytrzymać śrubę na narzędziu
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami zgodnie z profilami i oznaczeniami rozmiarów
| Numer artykułu. | WL89098 |
| Model | 454 HF |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05023355001 |
| Długość | 247 mm |
| Szerokość | 118 mm |
| Wysokość | 22 mm |
| Długość z opakowaniem | 348 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 121 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 80 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Gniazdo sześciokątne | 10 mm |
| Długość ostrza | 200 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |