Uchwyt kombinowany z uchwytem szybkowymiennym, napęd HIOS, 50 mm
Odpowiedni do bitów z napędem półksiężycowym 4 mm (Wera seria 9) i napędem HIOS 4 mm (Wera seria 21); z uchwytem szybkowymiennym; napęd HIOS 4 mm.
• Do bitów z napędem półksiężycowym
• Do bitów z napędem HIOS
• Z uchwytem szybkowymiennym
• Z napędem HIOS 4 mm
• Do bitów z napędem półksiężycowym
• Do bitów z napędem HIOS
• Z uchwytem szybkowymiennym
• Z napędem HIOS 4 mm
| Numer artykułu. | WL89513 |
| Model | 898/21 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05051502001 |
| Długość | 50 mm |
| Szerokość | 15 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Długość z opakowaniem | 58 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 34 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 50 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |