Uchwyt z magnesem pierścieniowym i pierścieniem zatrzaskowym, 1/4" x 75 mm
Uchwyt udarowy Wera do pochłaniania ekstremalnych uderzeń. Specjalny efekt skręcania dzięki podwójnej sprężynie skrętnej. Uchwyt udarowy utrzymuje również długie i ciężkie śruby dzięki magnesowi pierścieniowemu. Umożliwia to błyskawiczne i bezpieczne mocowanie śruby. Idealny również do pracy nad głową. Jeśli magnes nie jest potrzebny ze względu na sytuację, np. podczas pracy z metalem, można go wyciągnąć z obszaru wkręcania i w ten sposób wyłączyć. Używana głównie do ręcznego wkręcania maszynowego. Wyjście: Nadaje się do bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4" zgodnie z DIN ISO 1173-C 6.3. Napęd: Sześciokąt 1/4", odpowiedni do wkrętarek z gniazdem DIN ISO 1173-F 6.3.
• Uchwyt udarowy z magnesem pierścieniowym i pierścieniem zatrzaskowym do bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4"
• Do amortyzacji ekstremalnych impulsów dzięki podwójnej sprężynie skrętnej
• Z magnesem pierścieniowym ułatwiającym przytrzymywanie długich i ciężkich śrub
• Szczególnie nadaje się do użytku ze standardowymi wkrętarkami udarowymi
• Z napędem sześciokątnym 1/4"
• Uchwyt udarowy z magnesem pierścieniowym i pierścieniem zatrzaskowym do bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4"
• Do amortyzacji ekstremalnych impulsów dzięki podwójnej sprężynie skrętnej
• Z magnesem pierścieniowym ułatwiającym przytrzymywanie długich i ciężkich śrub
• Szczególnie nadaje się do użytku ze standardowymi wkrętarkami udarowymi
• Z napędem sześciokątnym 1/4"
| Numer artykułu. | WL89689 |
| Model | 897/4 IMP R Impaktor |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05057676001 |
| Długość | 165 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 23 mm |
| Długość z opakowaniem | 246 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 89 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 62 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 75 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |