Bit-Check 10 TX Impactor 1, 10-częściowy
Solidna kontrola bitów od Wera. Kontrola bitów zapewnia szybki przegląd dostępnych narzędzi. Bity, które nie są potrzebne, są po prostu odkładane z powrotem do asortymentu i nie gubią się. Łatwy w transporcie, np. w kieszeni koszuli. Technologia udarowa zapewnia ponadprzeciętną żywotność narzędzia nawet w ekstremalnych warunkach. Zwiększona odporność na tarcie dzięki szorstkiej powłoce z cząstek diamentu na końcówce bitu zapobiega wyślizgiwaniu się ze śruby. Szczególnie nadaje się do użytku ze standardowymi wkrętarkami udarowymi. Uchwyt udarowy amortyzujący ekstremalne uderzenia. Specjalny efekt skręcania dzięki podwójnej sprężynie skrętnej. Z magnesem pierścieniowym ułatwiającym przytrzymywanie długich i ciężkich wkrętów, idealny również do prac nad głową. Szczególnie nadaje się do użytku ze standardowymi kluczami udarowymi. Magnes można odsunąć i w ten sposób wyłączyć.
• Wielokomponentowa kontrola bitów w pozycji stojącej
• Technologia udarowa zapewniająca ponadprzeciętną trwałość narzędzia
• Szczególnie nadaje się do użytku ze standardowymi wkrętarkami udarowymi
• Diamentowa powłoka zapewniająca pewne osadzenie we wkręcie
• Uchwyt z magnesem pierścieniowym do przytrzymywania długich i ciężkich śrub
• Wielokomponentowa kontrola bitów w pozycji stojącej
• Technologia udarowa zapewniająca ponadprzeciętną trwałość narzędzia
• Szczególnie nadaje się do użytku ze standardowymi wkrętarkami udarowymi
• Diamentowa powłoka zapewniająca pewne osadzenie we wkręcie
• Uchwyt z magnesem pierścieniowym do przytrzymywania długich i ciężkich śrub
| Numer artykułu. | WL89694 |
| Model | Bit-Check 10 TX Impaktor 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05057688001 |
| Długość | 100 mm |
| Szerokość | 63 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość z opakowaniem | 331 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 145 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 72 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 10-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |