Bity TORX®, TX 40 x 25 mm, 100 sztuk
Wysokiej jakości bity do wewnętrznych wkrętów TORX®. Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań. Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-D 6.3.
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 1/4" (Wera connection series 1)
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 1/4" (Wera connection series 1)
| Numer artykułu. | WL90169 |
| Model | 867/1 TORX® DIY 100 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05072452001 |
| Długość | 125 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Długość z opakowaniem | 130 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 50 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 50 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość bitowa | 25 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX40 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba wkładek bitowych | 100 |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |