Bit-Check 6 Wood TX HF 1 SB, 6-częściowy
Zestaw bitów, szczególnie odpowiedni do obróbki drewna. Dzięki specjalnej geometrii bity 867/4 TORX® HF pewnie trzymają wkręty TORX® na narzędziu zgodnie ze specyfikacją Acument Intellectual Properties! Jest to szczególnie pomocne w trudno dostępnych miejscach pracy, w których nie można użyć drugiej ręki do przytrzymania śruby. Nadają się również do śrub Würth ASSY i śrub Altenloh SPAX T-STAR plus. Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru. Kontrola bitów zapewnia szybki przegląd dostępnych narzędzi. Bity, które nie są potrzebne, są po prostu odkładane z powrotem do asortymentu i nie gubią się. Łatwy w transporcie, np. w kieszeni koszuli. Bit-Check można ustawić w miejscu pracy, zapewniając szybki dostęp do narzędzi.
• Specjalnie do zastosowań związanych z drewnem
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Z funkcją przytrzymywania dla wkrętów TORX
• Nadaje się również do wkrętów Würth ASSY i wkrętów Altenloh SPAX T-STAR plus
• Bity o długości 50 mm
• Specjalnie do zastosowań związanych z drewnem
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Z funkcją przytrzymywania dla wkrętów TORX
• Nadaje się również do wkrętów Würth ASSY i wkrętów Altenloh SPAX T-STAR plus
• Bity o długości 50 mm
| Numer artykułu. | WL90321 |
| Model | Bit-Check 6 Wood TX HF 1 SB |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05073639001 |
| Długość | 176 mm |
| Szerokość | 92 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Długość z opakowaniem | 176 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 92 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 6-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |