Wstępnie ustawiony, regulowany klucz dynamometryczny do narzędzi wsuwanych, 15 Nm, 9x12, 15-100 Nm
Klucz dynamometryczny ze wstępnie ustawioną wartością momentu obrotowego do wszystkich zastosowań, w których wymagany jest stale ten sam moment obrotowy i wymagana jest powtarzalna dokładność. Wartość momentu obrotowego można zmieniać w zakresie pomiarowym. Solidny mechanizm zwalniający gwarantuje wyraźnie słyszalny i wyczuwalny sygnał zwolnienia po osiągnięciu ustawionego momentu obrotowego. Nadaje się do wymiennych narzędzi do dokręcania z prawej i lewej strony dzięki kwadratowemu gniazdu. Na życzenie możliwe jest wstępne ustawienie żądanej wartości momentu obrotowego w określonym zakresie pomiarowym.
• Wstępnie ustawiony klucz dynamometryczny typu click o niepowtarzalnym wzornictwie Wera
• Bezpieczne dozowanie siły: po osiągnięciu ustawionej wartości klucz dynamometryczny zwalnia się w sposób słyszalny i wyczuwalny.
• Wstępnie ustawiony moment obrotowy można zmienić w laboratorium testowym w zakresie pomiarowym
• Zakres pomiarowy: 15-100 Nm; dokładność ± 2% zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07
• Z kwadratowym gniazdem (9x12 mm) do wymiennych narzędzi wtykowych; dokręcanie z prawej i lewej strony
• Wstępnie ustawiony klucz dynamometryczny typu click o niepowtarzalnym wzornictwie Wera
• Bezpieczne dozowanie siły: po osiągnięciu ustawionej wartości klucz dynamometryczny zwalnia się w sposób słyszalny i wyczuwalny.
• Wstępnie ustawiony moment obrotowy można zmienić w laboratorium testowym w zakresie pomiarowym
• Zakres pomiarowy: 15-100 Nm; dokładność ± 2% zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07
• Z kwadratowym gniazdem (9x12 mm) do wymiennych narzędzi wtykowych; dokręcanie z prawej i lewej strony
| Numer artykułu. | WL90418 |
| Model | XP 3 -Torque XP 3 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05075672001 |
| Długość | 360 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Długość z opakowaniem | 360 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 50 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 50 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Moment obrotowy | 15 – 100 Nm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |