Jednobiegunowy tester fazy, 0,5 x 3 x 70 mm
Jednobiegunowy tester fazy do napięcia 250 V AC. Z praktycznym klipsem.
• Jednobiegunowy tester fazy do napięcia 250 V AC
• Uchwyt Kraftform z wytrzymałym klipsem
• Z sześciokątnym zabezpieczeniem przed staczaniem się
• Jednobiegunowy tester fazy do napięcia 250 V AC
• Uchwyt Kraftform z wytrzymałym klipsem
• Z sześciokątnym zabezpieczeniem przed staczaniem się
| Numer artykułu. | WL90584 |
| Model | 247 SB |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05100100001 |
| Długość | 200 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Długość z opakowaniem | 246 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 89 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 62 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość ostrza | 70 mm |
| Szerokość ostrza | 3 mm |
| Grubość ostrza | 0,5 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |