Bit TORX® PLUS z otworem, 27 IPR x 50 mm
Wysokiej jakości bity do wewnętrznych wkrętów TORX PLUS® z kołkiem blokującym. 5-ostrzowy profil TORX PLUS® z otworem. Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-F 6.3.
• Do wewnętrznych wkrętów TORX PLUS® IPR z kołkiem blokującym
• Bit TORX PLUS® IPR z otworem po stronie wyjściowej
• Wytrzymały i twardy, do uniwersalnego zastosowania
• Napęd sześciokątny 1/4" (połączenie Wera seria 4)
• Do wewnętrznych wkrętów TORX PLUS® IPR z kołkiem blokującym
• Bit TORX PLUS® IPR z otworem po stronie wyjściowej
• Wytrzymały i twardy, do uniwersalnego zastosowania
• Napęd sześciokątny 1/4" (połączenie Wera seria 4)
| Numer artykułu. | WL90782 |
| Model | 867/4 IPR TORX PLUS® |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05134656001 |
| Długość | 50 mm |
| Szerokość | 7 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Długość z opakowaniem | 58 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 34 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość bitowa | 50 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | 27IPR |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |