Torba składana 88/1 Vario 11, pusta, 200 x 95 mm
Wytrzymała, składana torba do przechowywania narzędzi; idealna do zastosowań mobilnych, ponieważ zastosowany materiał jest lekki i stabilny; do zestawu narzędzi 88/1 Vario 11; pusta.
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i utracie narzędzi
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Torbę można również powiesić po otwarciu dzięki pętli do zawieszania
• Kompatybilna z Wera 2go
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i utracie narzędzi
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Torbę można również powiesić po otwarciu dzięki pętli do zawieszania
• Kompatybilna z Wera 2go
| Numer artykułu. | WL91003 |
| Model | 9437 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136490001 |
| Długość | 200 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Długość z opakowaniem | 200 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 90 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 45 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |