Weller Xcelite 3-częściowy zestaw wkrętaków kieszonkowych z klipsem
Kieszonkowy zestaw wkrętaków Weller® Xcelite® to 3-częściowy zestaw w poręcznym winylowym etui.
• Zestaw składa się z 5 wkrętaków okrągłych do śrub z rowkiem
• Grot wykonany ze stali chromowo-wanadowej AISI 6150
• Formowany, stabilny uchwyt
• Praktyczne winylowe etui
• Zestaw składa się z 5 wkrętaków okrągłych do śrub z rowkiem
• Grot wykonany ze stali chromowo-wanadowej AISI 6150
• Formowany, stabilny uchwyt
• Praktyczne winylowe etui
| Numer artykułu. | WL92973 |
| Model | Classic Series |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | SD3VN |
| Długość z opakowaniem | 219,07 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 73,02 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 22,22 mm |
| Zakres dostawy | 1 x wkrętak kieszonkowy Phillips® z okrągłym ostrzem nr 0 (P12SN) 2 x wkrętaki kieszonkowe z okrągłym grotem 1/8 x 2", 3/32 x 2" (R181N, R3322N) |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | wielokolorowy |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Straße 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |