Wózek paletowy z wagą 2122 - 2 do. Długość wideł 1150 mm
• Obsługa paczek: zamontowany
• Całkowity udźwig (kg): 2000
• Długość całkowita (mm): 1550
• Szerokość całkowita (mm): 540
• Zakres podnoszenia (mm): 85 - 205
• Długość wideł (mm): 1150
• Szerokość wideł (mm): 160
• Szerokość nośna (mm): 540
• Opony: poliuretan
• Rozmiar koła (mm): 180 x 50
• Materiał rolek wideł: poliuretan Tandem
• Średnica rolki wideł x szerokość (mm): 70 x 70
• Całkowity udźwig (kg): 2000
• Długość całkowita (mm): 1550
• Szerokość całkowita (mm): 540
• Zakres podnoszenia (mm): 85 - 205
• Długość wideł (mm): 1150
• Szerokość wideł (mm): 160
• Szerokość nośna (mm): 540
• Opony: poliuretan
• Rozmiar koła (mm): 180 x 50
• Materiał rolek wideł: poliuretan Tandem
• Średnica rolki wideł x szerokość (mm): 70 x 70
| Numer artykułu. | WL79698 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 2122 |
| Długość | 1550 mm |
| Szerokość | 690 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | żółty |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek paletowy |
| Nośność | 2000 kg |
| Opony | Poliuretan |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |