Podwozie paletowe do klatek paletowych i palet płaskich
• Obsługa paczek: zamontowane
• Całkowity udźwig (kg): 1050
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1210
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 810
• Wysokość powierzchni ładunkowej (mm): 280
• Długość całkowita (mm): 1255
• Szerokość całkowita (mm): 855
• Wysokość całkowita (mm): 327
• Opony: poliamid
• Rozmiar koła (mm): 200 x 50
• Całkowity udźwig (kg): 1050
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1210
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 810
• Wysokość powierzchni ładunkowej (mm): 280
• Długość całkowita (mm): 1255
• Szerokość całkowita (mm): 855
• Wysokość całkowita (mm): 327
• Opony: poliamid
• Rozmiar koła (mm): 200 x 50
| Numer artykułu. | WL79740 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 23881 |
| Długość | 1255 mm |
| Szerokość | 855 mm |
| Wysokość | 327 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Podwozie paletowe |
| Nośność | 1050 kg |
| Opony | Polyamid |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |