Klucz sześciokątny, metryczny, chromowany, 7 x 190 mm
Wysokiej jakości klucz sześciokątny do śrub z gniazdem sześciokątnym. Hex-Plus oferuje większe powierzchnie styku w łbie śruby. Minimalizuje to efekt karbu i praktycznie eliminuje uszkodzenia łba śruby. Kulka na długim trzpieniu umożliwia bezpieczną pracę nawet w trudnych pozycjach montażowych. Starannie chromowana konstrukcja gwarantuje wysoki poziom ochrony przed korozją. Laserowe, a tym samym odporne na ścieranie oznaczenie rozmiaru na kluczu sześciokątnym zapewnia szybki dostęp.
• Klucz sześciokątny do śrub z gniazdem sześciokątnym
• Hex-Plus zapewnia dłuższą żywotność śrub z gniazdem sześciokątnym
• Z sześciokątnym łbem kulistym na długim ramieniu
• Wysoka ochrona przed korozją dzięki chromowanej ramie
• Metryczny
• Klucz sześciokątny do śrub z gniazdem sześciokątnym
• Hex-Plus zapewnia dłuższą żywotność śrub z gniazdem sześciokątnym
• Z sześciokątnym łbem kulistym na długim ramieniu
• Wysoka ochrona przed korozją dzięki chromowanej ramie
• Metryczny
| Numer artykułu. | WL88917 |
| Model | 950 PKL |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05022063001 |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 34 mm |
| Wysokość | 8 mm |
| Długość z opakowaniem | 244 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 82 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 24 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Gniazdo sześciokątne | 7 mm |
| Długość ostrza | 190 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |