Klucz sześciokątny, Imperial, BlackLaser, 5/64" x 50 mm
Wysokiej jakości klucz płasko-oczkowy Wera z kolorową, wygodną osłoną węża. Oznacza to, że narzędzie jest szybko dostępne, a ergonomiczna i wygodna rękojeść jest przyjazna dla dłoni, nawet w niskich temperaturach. Klucz płasko-oczkowy z profilem Hex-Plus: zapewnia większą powierzchnię styku z łbem śruby. Minimalizuje to efekt karbu i praktycznie eliminuje uszkodzenia łba śruby. Kulka na długim trzpieniu umożliwia bezpieczną pracę nawet w trudnych pozycjach montażowych. Obróbka powierzchni BlackLaser zapewnia doskonałą ochronę powierzchni, w tym przed korozją, i długą żywotność. Laserowe, a tym samym odporne na ścieranie oznaczenie rozmiaru na kluczach kątowych zapewnia szybki dostęp.
• Wersja krótka
• calowy
• Klucz sześciokątny do śrub z gniazdem sześciokątnym
• Hex-Plus zapewnia dłuższą żywotność śrub z gniazdem sześciokątnym
• Oznaczona kolorami, łatwa do uchwycenia osłona węża, nawet w niskich temperaturach
• Wersja krótka
• calowy
• Klucz sześciokątny do śrub z gniazdem sześciokątnym
• Hex-Plus zapewnia dłuższą żywotność śrub z gniazdem sześciokątnym
• Oznaczona kolorami, łatwa do uchwycenia osłona węża, nawet w niskich temperaturach
| Numer artykułu. | WL88974 |
| Model | 950 SPKS Multicolour |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05022651001 |
| Długość | 59 mm |
| Szerokość | 19 mm |
| Wysokość | 4 mm |
| Długość z opakowaniem | 118 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 35 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Gniazdo sześciokątne | 5/64" |
| Długość ostrza | 50 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |