Klucz płasko-oczkowy, długi, TX 15 x 123 mm
Wysokiej jakości klucz płaski do śrub wewnętrznych TORX®. Kulka na długim trzpieniu umożliwia bezpieczną pracę nawet w trudnych pozycjach montażowych. Bardzo długi trzon. Obróbka powierzchni BlackLaser zapewnia doskonałą ochronę powierzchni, w tym przed korozją, i długą żywotność. Wytrawione i odporne na ścieranie oznaczenie rozmiaru na kluczu płaskim zapewnia szybki dostęp.
• Klucz płasko-oczkowy do wewnętrznych śrub TORX
• Z głowicą kulową TORX® na długiej nodze
• BlackLaser dla wysokiej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Laserowe, a tym samym odporne na ścieranie oznaczenie rozmiaru
• Cynk-fosforanowany
• Klucz płasko-oczkowy do wewnętrznych śrub TORX
• Z głowicą kulową TORX® na długiej nodze
• BlackLaser dla wysokiej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Laserowe, a tym samym odporne na ścieranie oznaczenie rozmiaru
• Cynk-fosforanowany
| Numer artykułu. | WL89213 |
| Model | 967 PKXL TORX® |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05024464001 |
| Długość | 126 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Wysokość | 4 mm |
| Długość z opakowaniem | 160 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 82 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 24 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX15 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 123 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |