Bity do wkrętaków udarowych „Blue Steel” 25 mm TX40
Końcówka do klucza udarowego "Blue Steel" TORX® TX40, 25 mm firmy C_k przekonuje swoją jakością i funkcjonalnością jako niezawodny towarzysz profesjonalnych prac montażowych. Jedną z wyraźnych zalet jest to, że jest wykonany ze stopowej stali V8 o specjalnym składzie zapewniającym ekstremalną wytrzymałość. Produkt sprawdził się w środowiskach przemysłowych dzięki stałej wydajności i bezpiecznej obsłudze.
• Wykonany ze stali stopowej V8 o specjalnym składzie dla ekstremalnej wytrzymałości
• Z technologią kontroli skrętu, która wytrzymuje znacznie wyższe momenty obrotowe
• Bity do kluczy udarowych "Blue Steel" mają znacznie dłuższą żywotność
• Kodowanie kolorystyczne ułatwiające identyfikację profilu
• Wykonany ze stali stopowej V8 o specjalnym składzie dla ekstremalnej wytrzymałości
• Z technologią kontroli skrętu, która wytrzymuje znacznie wyższe momenty obrotowe
• Bity do kluczy udarowych "Blue Steel" mają znacznie dłuższą żywotność
• Kodowanie kolorystyczne ułatwiające identyfikację profilu
| Numer artykułu. | WL36333 |
| Model | T4560 TX40 |
| Producent | C.K |
| Numer artykułu producenta. | T4560 TX40 |
| Szerokość | 6 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 6 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX40 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | Stal V8 |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Długość narzędzia | 25 mm |
| Dane producenta GPSR | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |