Zestaw mat ESD na stół XS Pro, niebieski, 400 x 600 mm, 5-częściowy, 2x 10 mm zatrzask
Odkryj zestaw mat ESD SafeGuard XS Pro w kolorze niebieskim - idealne rozwiązanie do produkcji elektroniki. Zestaw ten imponuje wyjątkowymi właściwościami i unikalnymi zaletami. Dwuwarstwowa mata ESD nie tylko zapewnia odporność na ciepło i cynę lutowniczą, ale jest również odporna na chemikalia i olej. Dzięki trwałej elastyczności pozostaje płaska i nie zwija się, zapewniając komfortowe środowisko pracy. Rezystory rozładowujące w zakresie od 10⁶ do 10⁷ omów gwarantują bezpieczne odprowadzanie ładunków elektrostatycznych.
Zestaw zawiera również kabel spiralny ESD o impedancji 2 MOhm, pasek na nadgarstek ESD i inne akcesoria zapewniające kompleksową ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wysokiej jakości materiały i zgodność z ROHS sprawiają, że zestaw ten jest idealnym wyborem do wymagających zastosowań w produkcji elektroniki.
• Odporny na ciepło i lutowanie
• Odporność na temperaturę zgodnie z testem drutu jarzeniowego - IEC 60335-1:2010 - do 750°C i testem płomienia igłowego zgodnie z IEC 60695-11, do 30 sek.
• Odporność na chemikalia i olej
• Trwale elastyczne, odporne na ścieranie i wygodne
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Antyrefleksyjna powierzchnia ułatwia pracę
• Dwuwarstwowa mata ESD (rozpraszająca/przewodząca)
• Rezystancja powierzchniowa wynosi 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3)
Zestaw zawiera również kabel spiralny ESD o impedancji 2 MOhm, pasek na nadgarstek ESD i inne akcesoria zapewniające kompleksową ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wysokiej jakości materiały i zgodność z ROHS sprawiają, że zestaw ten jest idealnym wyborem do wymagających zastosowań w produkcji elektroniki.
• Odporny na ciepło i lutowanie
• Odporność na temperaturę zgodnie z testem drutu jarzeniowego - IEC 60335-1:2010 - do 750°C i testem płomienia igłowego zgodnie z IEC 60695-11, do 30 sek.
• Odporność na chemikalia i olej
• Trwale elastyczne, odporne na ścieranie i wygodne
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Antyrefleksyjna powierzchnia ułatwia pracę
• Dwuwarstwowa mata ESD (rozpraszająca/przewodząca)
• Rezystancja powierzchniowa wynosi 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3)
| Numer artykułu. | WL93307 |
| Producent | SAFEGUARD |
| Numer artykułu producenta. | SG-TMS-BL-GL-XS PRO 2DK-600X400X2 |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 2 mm |
| Zakres dostawy | Mata na stół ESD niebieska, 2x zatrzask 10 mm - WL43389 Pasek na nadgarstek ESD, 10 mm DK - WL42057 Kabel spiralny ESD, 2 Mohm - WL42090 Kabel uziemiający, L = 1,8 m - WL32120 Wtyczka uziemiająca, 2 x 10 mm DK - 32123 |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 zestaw |
| Kolor | niebieski |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny i syntetyczny |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3) |
| Połączenie | 2x zatrzask 10 mm |
| Typowa rezystywność objętościowa (RV) EN 61340-2-3 | 10⁶ Ohm |
| Twardość ISO 7619 | shore A 75 |
| Odporność materiału/ciśnienie EN/ISO 24343-1 | < 0,20mm |
| Odporność na ścieranie ISO 4649 (Met. A-5N) | < 200mm3 |
| Elastyczność EN/ISO 24344 (Met.AO 20 mm) | tak |
| Łatwopalność | Needle Flame test acc. to IEC 60695-11, bis 30sec. |
| Odporność na poślizg, dynamiczna COF EN13893 | > 0,30 |
| Odporność na plamy EN/ISO 26987 | Odporność w zależności od stężenia i czasu trwania kontaktu |
| Odporność na olej i smar (ASTM D471) | Ograniczona zmiana objętości i masy |
| W zestawie kabel uziemiający | tak |
| Powierzchnia | Dwuwarstwowa mata ESD na stół |
| Rogi | zaokrąglony |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |