SMD Pojemnik na drobne części, 32x58x19 mm, czarny
• do bezpiecznego przechowywania elementów SMD
• Wielkość 3 = 32 x 58 x 19 mm
• Pokrywa samozamykająca, polietylen przewodzący
• Wielkość 3 = 32 x 58 x 19 mm
• Pokrywa samozamykająca, polietylen przewodzący
| Numer artykułu. | WL10516 |
| Model | C-189 3258 |
| Producent | BJZ |
| Długość | 32 mm |
| Szerokość | 32 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Głębokość | 58 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | PE |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | BJZ GmbH & Co. KG Berwanger Straße 29 DE-75031 Eppingen www.bjz.de |
Cena na zapytanie
Ten artykuł jest obecnie niedostępny w naszym sklepie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +49 (0)8142 / 4289 - 300 lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Dostępne
Numer artykułuWL10516