Electronic-Super-Knips, Obcinak boczny
• Z wąską głowicą
• Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość ostrza ok. 60 HRC
• Specjalna stal narzędziowa, oksydowana
• Uchwyty: z okładzinami kompozytowymi
• Kształt: 3
• Parametry cięcia drutu miękkiego o śr.: 0,2-1 mm
• Szczypce precyzyjne do najdokładniejszych prac związanych z cięciem, np. w elektronice i mechanice precyzyjnej
• Szlifowane, bardzo ostre ostrza, bez fasety
• ostrze nożycowe z kontrolowanym mikroprzesunięciem krawędzi skrawającej zapewnia bardzo precyzyjne cięcie nawet najcieńszych drutów i długą żywotność
• Ostrza o precyzyjnym kształcie dokładnie rozdzielają także przewody znajdujące się obok siebie, o minimalnej średnicy Ø 0,2 mm
Przegub z nitem ze stali nierdzewnej
• Bardzo łatwo pracujący mechanizm, zapobiegający zmęczeniu
• Ze sprężyną rozwierającą i ogranicznikiem otwierania
• Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość ostrza ok. 60 HRC
• Specjalna stal narzędziowa, oksydowana
• Uchwyty: z okładzinami kompozytowymi
• Kształt: 3
• Parametry cięcia drutu miękkiego o śr.: 0,2-1 mm
• Szczypce precyzyjne do najdokładniejszych prac związanych z cięciem, np. w elektronice i mechanice precyzyjnej
• Szlifowane, bardzo ostre ostrza, bez fasety
• ostrze nożycowe z kontrolowanym mikroprzesunięciem krawędzi skrawającej zapewnia bardzo precyzyjne cięcie nawet najcieńszych drutów i długą żywotność
• Ostrza o precyzyjnym kształcie dokładnie rozdzielają także przewody znajdujące się obok siebie, o minimalnej średnicy Ø 0,2 mm
Przegub z nitem ze stali nierdzewnej
• Bardzo łatwo pracujący mechanizm, zapobiegający zmęczeniu
• Ze sprężyną rozwierającą i ogranicznikiem otwierania
| Numer artykułu. | WL13361 |
| Model | 78 31 125 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 78 31 125 |
| Długość | 130 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Długość z opakowaniem | 189 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 72 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 48 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,64 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | Electronic-Super-Knips® |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 55 g |
| VDE | nie |
| Wytnij kształt | bez fazą |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 125 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 1 mm |
| Rodzaj szczypiec | Sutki powietrzne |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |