ESD precyzyjne szczypce boczne, spiczaste, 0,2-1,6 mm
• Spiczasta i długa główka
• Bezpieczne dla ESD uchwyty z materiału przewodzącego prąd 0,2-1,6 mm
• cięcie płaskie
• mały skos
• Wersja "CO" z antystatycznymi, przewodzącymi uchwytami
• Bezpieczne dla ESD uchwyty z materiału przewodzącego prąd 0,2-1,6 mm
• cięcie płaskie
• mały skos
• Wersja "CO" z antystatycznymi, przewodzącymi uchwytami
| Numer artykułu. | WL16028 |
| Model | 8154-CO |
| Producent | LINDSTRÖM |
| Numer artykułu producenta. | 8154 CO |
| Długość | 112,5 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 12,7 mm |
| Wytnij kształt | mały fazą |
| Zgodny z ESD | tak |
| Długość narzędzia | 112,5 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Dane producenta GPSR | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |