Wkrętak, Ergo™, PH 3, 150 mm, gniazdo sześciokątne 14 mm
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™.
• Z gniazdem sześciokątnym do wkrętów krzyżakowych
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu obsługi, miękki materiał o sztywnej powierzchni zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie siły
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Trzon sześciokątny i gniazdo do obracania wspornika z kluczem
• Wysokiej jakości ostrze ze stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Normy: ISO 8764 i DIN 5260
• Z gniazdem sześciokątnym do wkrętów krzyżakowych
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu obsługi, miękki materiał o sztywnej powierzchni zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie siły
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Trzon sześciokątny i gniazdo do obracania wspornika z kluczem
• Wysokiej jakości ostrze ze stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Normy: ISO 8764 i DIN 5260
| Numer artykułu. | WL16103 |
| Model | BE 8630 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | BE-8630 |
| Długość | 310 mm |
| Szerokość | 105 mm |
| Wysokość | 37 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 122 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | PH3 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | przeskok |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Szerokość uchwytu | 36 mm |
| Długość narzędzia | 272 mm |
| Średnica uchwytu | 36 mm |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |