LT B HPB Grot lutowniczy, kształt dłuta 0,8 x 0,4 mm
Uszlachetniony NI, do wysokotopliwych lutów ołowiowych
| Numer artykułu. | WL16914 |
| Model | LT H HPB |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | T0054443099 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 4,6 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | Seria LT-HPB |
| Rodzaj końcówki | HPB |
| Seria wskazówek | LT-HPB |
| Technologia elementów grzejnych | Silver Line |
| Długość końcówki | 13 mm |
| Szerokość końcówki | 0,8 mm |
| Grubość końcówki | 0,4 mm |
| Kształt końcówki | dłutowaty |
| Wyrównanie końcówek | prosty |
| Pasująca rękojeść | FE 75 MPR 80 WP 80 WSP 80 |
| Pasująca rękojeść | WP 80, WSP 80, MPR 80, FE 75, LR 21 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |