ESD Szczypce do cięcia, zagięte/wąskie 115 mm, bez fazowanej krawędzi
Idealne cięcie - mocne, ostre i trwałe. Zawsze. Weller Erem Seria 500 Micro to kompletna gama średniej wielkości, solidnych frezów precyzyjnych z szerokim wyborem kształtów głowic. Frezy wykonane są z wysokiej jakości stali narzędziowej. Krawędzie tnące są hartowane do Rockwell 63-65 HRc. Precyzyjne noże mają nieodblaskową powierzchnię, są bezpieczne dla ESD i można je ponownie ostrzyć.
• Precyzyjny frez punktowy, wygięty
• Praktyczne narzędzie do naprawy
• Do cięcia styków DIL bezpośrednio na elemencie
• Idealny do ciasno zmontowanych płytek PCB
• Powierzchnia bez odbić
• Bezpieczny dla ESD
• Swiss made
• Precyzyjny frez punktowy, wygięty
• Praktyczne narzędzie do naprawy
• Do cięcia styków DIL bezpośrednio na elemencie
• Idealny do ciasno zmontowanych płytek PCB
• Powierzchnia bez odbić
• Bezpieczny dla ESD
• Swiss made
| Numer artykułu. | WL17206 |
| Model | 593AE |
| Producent | Weller Erem |
| Numer artykułu producenta. | 593AE |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 68 g |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 11 mm |
| Wytnij kształt | bez fazą |
| Zgodny z ESD | tak |
| Grubość główki | 6 mm |
| Długość głowy | 26 mm |
| Długość narzędzia | 115 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Nożyce ostro zakończone |
| Długość krawędzi tnących | 4 mm |
| Długość cięcia | 5,5 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 0,4 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 1 mm |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |