Obcinak boczny ESD, seria SENSOPLUS
• Obcinak boczny ESD, do zastosowania w pozycji poziomej i pionowej
• 2-składnikowe uchwyty ERGO, przewodzące
• Szczęki stabilne, wygięte pod kątem 29°
• Politura lustrzana, produkt bez chromowania/nierdzewny, hartowany indukcyjnie
bez fazowania
• 2-składnikowe uchwyty ERGO, przewodzące
• Szczęki stabilne, wygięte pod kątem 29°
• Politura lustrzana, produkt bez chromowania/nierdzewny, hartowany indukcyjnie
bez fazowania
| Numer artykułu. | WL17758 |
| Model | 3799DEF-110 |
| Producent | C.K |
| Numer artykułu producenta. | T3799DEF 110 |
| Szerokość | 75 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Długość z opakowaniem | 160 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 57 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 25 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Całkowita długość | 120 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 61 g |
| Producent masy brutto | 80 g |
| VDE | nie |
| Wytnij kształt | bez fazą |
| Zgodny z ESD | tak |
| Długość narzędzia | 120 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Kuter nachylony (Inclined Cutter) |
| Opis wydajności cięcia | Wydajność cięcia: Stal miękka, śr. = 1,0 mm, miedź śr. = 1,2 mm |
| Długość szczęk | 10 mm |
| Dane producenta GPSR | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |