Szczypce zaokrąglone, seria Supreme, 120 mm, antystatyczne, szpiczaste/precyzyjne
Wykonane z wysokogatunkowej stali narzędziowej. Specjalny kuty, skrzynkowy przegub z wyjątkowo długimi prowadnicami, możliwy dzięki specjalnym technikom produkcji.
• Precyzyjne hartowanie indukcyjne szczęk na 45-48 HRC. Z uchwytami z tworzywa sztucznego i sprężyną otwierającą.
• Długość 20 mm, gładkie powierzchnie chwytne, spiczaste. Bardzo drobne, precyzyjnie szlifowane końcówki.
• Wersja "CO" z antystatycznymi, przewodzącymi uchwytami.
• Precyzyjne hartowanie indukcyjne szczęk na 45-48 HRC. Z uchwytami z tworzywa sztucznego i sprężyną otwierającą.
• Długość 20 mm, gładkie powierzchnie chwytne, spiczaste. Bardzo drobne, precyzyjnie szlifowane końcówki.
• Wersja "CO" z antystatycznymi, przewodzącymi uchwytami.
| Numer artykułu. | WL18827 |
| Model | 7590-CO |
| Producent | LINDSTRÖM |
| Numer artykułu producenta. | 7590 CO |
| Szerokość | 100 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 54 g |
| Kształt końcówki | subtelne spiczasty |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 6 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 120 mm |
| Długość szczęk | 20 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce z okrągłym nosem |
| Dane producenta GPSR | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |