ESD Gniazda zawiasów kulowych ESD, z antyst. wkładką piankową PE, 130x32x14 mm
Pudełko z zawiasem kulkowym ESD firmy WARMBIER to kompaktowe i niezawodne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania i transportu wrażliwych komponentów elektronicznych. Dzięki swoim wymiarom 130 x 32 x 14 mm jest idealnym rozwiązaniem dla małych komponentów, które muszą być chronione przed wyładowaniami elektrostatycznymi.
Wykonane z przewodzącego tworzywa sztucznego o stałej objętości z zawartością węgla, pudełko oferuje typową rezystancję rozładowania od 10⁴ do 10⁵ omów, a tym samym zapewnia kontrolowane rozładowanie ładunków elektrostatycznych. Wewnątrz znajduje się przewodząca pianka PE, która zapewnia bezpieczne mocowanie i dodatkową ochronę komponentów.
Pokrywa z zawiasem kulowym ułatwia otwieranie i zamykanie, a oznakowanie ESD wyraźnie wskazuje na przydatność do użytku w strefach ochrony ESD.
Idealne do zastosowań w produkcji elektroniki, laboratoriach, magazynach i spedycji, gdzie niezbędna jest niezawodna ochrona ESD i uporządkowane przechowywanie.
• Trwale przewodzące objętościowo tworzywo sztuczne dzięki węglowi
• Z trwale przewodzącą pianką wtykową PE
• Pokrywa z oznaczeniem ESD
Wykonane z przewodzącego tworzywa sztucznego o stałej objętości z zawartością węgla, pudełko oferuje typową rezystancję rozładowania od 10⁴ do 10⁵ omów, a tym samym zapewnia kontrolowane rozładowanie ładunków elektrostatycznych. Wewnątrz znajduje się przewodząca pianka PE, która zapewnia bezpieczne mocowanie i dodatkową ochronę komponentów.
Pokrywa z zawiasem kulowym ułatwia otwieranie i zamykanie, a oznakowanie ESD wyraźnie wskazuje na przydatność do użytku w strefach ochrony ESD.
Idealne do zastosowań w produkcji elektroniki, laboratoriach, magazynach i spedycji, gdzie niezbędna jest niezawodna ochrona ESD i uporządkowane przechowywanie.
• Trwale przewodzące objętościowo tworzywo sztuczne dzięki węglowi
• Z trwale przewodzącą pianką wtykową PE
• Pokrywa z oznaczeniem ESD
| Numer artykułu. | WL21021 |
| Model | 5100.862 |
| Producent | WARMBIER |
| Numer artykułu producenta. | 5100.862 |
| Długość | 130 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 14 mm |
| Głębokość | 32 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | Plastik |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa odporność na przeciekanie | 10⁴ - 10⁵ Ohm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |