Mieszacz 21 elementy / śr. = 5,4 mm, seria 190
| Numer artykułu. | WL21955 |
| Model | TAH-190-521 / 7701453 |
| Producent | NORDSON EFD |
| Numer artykułu producenta. | 7701453 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Zawartość (mililitry) | 2,4 ml |
| Nadaje się do | Podwójne wkłady o pojemności 50 ml |
| Seria produktów | Seria 190 |
| Liczba elementów mieszających | 21 |
| Długość obudowy | 13,5 mm |
| Średnica (wkładka) | 5,4 mm |
| Kształt obudowy | spiralny / okrągły |
| Gniazdo mieszkaniowe | stopniowo |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | Nordson Deutschland GmbH Kapellenstraße 12 DE-85622 Feldkirchen www.nordson.com |
Cena na zapytanie
Ten artykuł jest obecnie niedostępny w naszym sklepie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +49 (0)8142 / 4289 - 300 lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Wkrótce dostępny
Numer artykułuWL21955