Kielich zabezpieczający, prostokątny, 13,0 x 31,5 mm
• element prostokątny – bez statywu
• do stacji naprawczych na gorące powietrze
• chroni elementy znajdujące się obok
• koncentruje ciepło na żądanym obszarze
• Pojemnik ochronny powinien mieć rozmiar pasujący do elementu, który ma zostać odlutowany
• produktu można użyć z trójnożnym statywem, co pozwala precyzyjnie usunąć element
• do stacji naprawczych na gorące powietrze
• chroni elementy znajdujące się obok
• koncentruje ciepło na żądanym obszarze
• Pojemnik ochronny powinien mieć rozmiar pasujący do elementu, który ma zostać odlutowany
• produktu można użyć z trójnożnym statywem, co pozwala precyzyjnie usunąć element
| Numer artykułu. | WL23243 |
| Model | 0001593 / P1593 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | P1593 |
| Długość z opakowaniem | 80 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 40 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 35 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (miska ochronna) | 13 mm |
| Szerokość (miska ochronna) | 31,5 mm |
| Kształt | prostokątny |
| Masa netto (producent) | 8,9 g |
| Producent masy brutto | 19,2 g |
| Wymiary | 13 x 31,5 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |