Dextro VDE Wkrętak Pozidriv 2 x 100 mm
• Oznaczenie końcówki dla łatwego rozpoznania
• Ergonomicznie ukształtowany, dwukomponentowy uchwyt dla większego komfortu, lepszej obsługi i bezpieczeństwa
• Długa szyjka dla precyzyjnego prowadzenia palców
• Wzniesienia wzdłuż główki zapewniają dodatkową przyczepność w ostatniej 1/4 obrotu
• Bezpośrednie wtryskiwanie rękojeści do trzonu zapewnia absolutne połączenie dla zwiększenia niezawodności i trwałości
• Wysokiej jakości trzon ze stali chromowo-wanadowej zapewniający wyjątkową wytrzymałość i trwałość
• Precyzyjnie obrobiona końcówka dla dokładnego dopasowania do śruby i bezszkodowego wprowadzenia śruby
• Testy VDE - indywidualnie testowane pod napięciem 10.000 V dla bezpiecznej pracy do 1.000 V
• Zgodnie z normami EN 60900 / VDE0682/201, DIN ISO 8764
• Wielkość: PZ 2
• Widoczna długość ostrza: 100 mm
• Długość całkowita: 220 mm
• Ergonomicznie ukształtowany, dwukomponentowy uchwyt dla większego komfortu, lepszej obsługi i bezpieczeństwa
• Długa szyjka dla precyzyjnego prowadzenia palców
• Wzniesienia wzdłuż główki zapewniają dodatkową przyczepność w ostatniej 1/4 obrotu
• Bezpośrednie wtryskiwanie rękojeści do trzonu zapewnia absolutne połączenie dla zwiększenia niezawodności i trwałości
• Wysokiej jakości trzon ze stali chromowo-wanadowej zapewniający wyjątkową wytrzymałość i trwałość
• Precyzyjnie obrobiona końcówka dla dokładnego dopasowania do śruby i bezszkodowego wprowadzenia śruby
• Testy VDE - indywidualnie testowane pod napięciem 10.000 V dla bezpiecznej pracy do 1.000 V
• Zgodnie z normami EN 60900 / VDE0682/201, DIN ISO 8764
• Wielkość: PZ 2
• Widoczna długość ostrza: 100 mm
• Długość całkowita: 220 mm
| Numer artykułu. | WL25972 |
| Model | 49143-PZD/SDV-2 |
| Producent | C.K |
| Numer artykułu producenta. | T49143-2 |
| Szerokość | 37 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Długość z opakowaniem | 220 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 37 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 30 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 92 g |
| Producent masy brutto | 93 g |
| VDE | tak |
| Typ śruby | PZ2 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | 1000 V izolowane |
| Długość narzędzia | 220 mm |
| Zastosowania (śrubokręt) | Śruby POZIDRIV |
| Dane producenta GPSR | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |