Worek do pakowania ESD PERMASTAT®, 400 x 600 x 0,1 mm, różowy
Torba do pakowania PERMASTAT® ESD firmy Warmbier została zaprojektowana z myślą o bezpiecznym transporcie i przechowywaniu komponentów wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne. Dzięki wymiarom 400 x 600 mm i grubości folii 0,1 mm torba oferuje wystarczającą ilość miejsca na komponenty o różnych rozmiarach, a trwale rozpraszająca konstrukcja niezawodnie rozprasza ładunki elektrostatyczne.
Różowy kolor ułatwia wizualne rozróżnienie opakowań bezpiecznych ESD w obszarze roboczym. Chociaż torba nie jest zamykana, imponuje stabilną, trwałą jakością folii i zapewnia mechaniczną ochronę przed kurzem, zadrapaniami i lekkimi uderzeniami.
Worek PERMASTAT® jest idealny do profesjonalnych zastosowań w produkcji elektroniki, naprawach i laboratoriach, gdzie ochrona ESD komponentów i zespołów jest krytyczna i wymagana jest bezpieczna, kontrolowana obsługa.
Różowy kolor ułatwia wizualne rozróżnienie opakowań bezpiecznych ESD w obszarze roboczym. Chociaż torba nie jest zamykana, imponuje stabilną, trwałą jakością folii i zapewnia mechaniczną ochronę przed kurzem, zadrapaniami i lekkimi uderzeniami.
Worek PERMASTAT® jest idealny do profesjonalnych zastosowań w produkcji elektroniki, naprawach i laboratoriach, gdzie ochrona ESD komponentów i zespołów jest krytyczna i wymagana jest bezpieczna, kontrolowana obsługa.
| Numer artykułu. | WL26169 |
| Model | 3110.400x600 |
| Producent | WARMBIER |
| Numer artykułu producenta. | 3110.368 |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | różowy |
| Grubość filmu | 0,1 mm |
| Właściwości opakowania | trwale przewodzący |
| Zamykane | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |