WR 3000MER, cyfrowa 3-kanałowa stacja lutownicza i rozlutownicza, 360 W (400 W)
• Wbudowana pompa: Praca przerywana 30/30 s
• Zgodność z IPC: (wskazówka dotycząca uziemienia) odpowiada IPC-J-001
• Wyświetlacz: LCD
• Interfejs USB
• Wyłącznik nadprądowy: 2,0 A
• Zgodność z IPC: (wskazówka dotycząca uziemienia) odpowiada IPC-J-001
• Wyświetlacz: LCD
• Interfejs USB
• Wyłącznik nadprądowy: 2,0 A
| Numer artykułu. | WL27812 |
| Model | WR 3000MER - DSX120 |
| Linia modelowa | WR 3M |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | T0053368870N |
| Długość | 280 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Wysokość | 103 mm |
| Długość w calach | 11,02 in |
| Szerokość w calach | 9,45 in |
| Wysokość w calach | 4,06 in |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Masa netto (producent) | 7,3 kg |
| Moc | 400 W |
| Woltaż | 230 V |
| Zakres temperatur °C | 50 – 550 °C |
| Zakres temperatur °F | 150 – 950 °F |
| Dokładność temperatury °F | ±17 °F |
| Stacja (typ) | Stacja do odlutowania Stacja lutownicza Stacja naprawcza |
| Dołączone akcesoria | PDN szczypce do dysz rozlutowniczych, do wymiany dysz ssących |
| Zawarta półka | WDH 10, WDH 30 |
| W zestawie końcówka lutownicza | XT B |
| W zestawie jednostka sterująca | WR 3M |
| W zestawie lutownica | DSX 120 |
| W zestawie żelazko na gorące powietrze | HAP 200 |
| W zestawie lutownica | WP 120 |
| Stabilność temperatury °C | ±2 °C |
| Stabilność temperatury °F | ±4 °F |
| Liczba kanałów | 3 |
| Objętość powietrza | 18 l/min |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |
Pomiń galerię produktów
Części zamienne
Filtr próżniowy do WR3M i WR2, 3 sztuki
Cena regularna:
21,09 €
Dostępne
Numer artykułu
WL26624
Numer producenta
T0058759726N
Pomiń galerię produktów
Zakres dostawy
Popularne
Szczypce do dysz rozlutowniczych
Cena regularna:
29,69 €
Dostępne
Numer artykułu
WL28962
Numer producenta
T0058765801
Popularne
Grot lutowniczy z serii XT, w kształcie dłuta, 2,4 x 0,8 mm
Cena regularna:
10,00 €
Dostępne
Numer artykułu
WL24259
Numer producenta
T0054470499
WP 120, lutownica, 120 W, technologia Power-Response
Cena regularna:
228,93 €
Dostępne
Numer artykułu
WL24255
Numer producenta
T0052919399N
WR 3M, 3-kanałowa jednostka zasilająca, 360 W (400 W)
Cena regularna:
2 320,25 €
Dostępne
Numer artykułu
WL23628
Numer producenta
T0053366699N
HAP 200, lutownica na gorące powietrze, 200 W, technologia Silver-Line
Cena regularna:
355,88 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL23627
Numer producenta
T0052711699N
Pomiń galerię produktów
Akcesoria
WP 120 Set, lutownica z bezpieczną podstawką, 120 W, technologia Power-Response
Cena regularna:
276,91 €
Dostępne
Numer artykułu
WL25157
Numer producenta
T0052919499N
HAP 1 Set, lutownica na gorące powietrze z zabezpieczeniem, 100 W
Cena regularna:
360,88 €
Dostępne
Numer artykułu
WL23788
Numer producenta
T0052711899N
WMRP Set, mikro lutownica z bezpieczną podstawką, 40 W, technologia Active-Tip
Cena regularna:
312,90 €
Dostępne
Numer artykułu
WL23754
Numer producenta
T0052919099N
LR 21 Set, lutownica z podstawką zabezpieczającą, 50 W, technologia Silver-Line
Cena regularna:
186,94 €
Dostępne
Numer artykułu
WL23752
Numer producenta
T0052918799N
Pipeta próżniowa WVP
Cena regularna:
89,97 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL23629
Numer producenta
T0052918499N
HAP 200 Set, lutownica na gorące powietrze z zabezpieczeniem, 200 W, technologia Silver-Line
Cena regularna:
401,87 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL23538
Numer producenta
T0052711799N
Zestaw do lutowania rozpływowego części SMD z zewnętrznym przyłączem gorącego powietrza – do użytku tylko w połączeniu z WR 3M
Cena regularna:
430,86 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL23534
Numer producenta
T0051515599N
DXV 80 Set, lutownica Inline z bezpiecznym oparciem, 80 W, do pracy w pionie
Cena regularna:
387,87 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL22979
Numer producenta
T0051318299N
WP 80 Set, lutownica z bezpieczną podstawką, 80 W, technologia Silver-Line
Cena regularna:
220,93 €
Dostępne
Numer artykułu
WL22793
Numer producenta
T0052918199N
FE 75 Set, lutownica z bezpiecznym oparciem, 75 W
Cena regularna:
300,90 €
Dostępne
Numer artykułu
WL21989
Numer producenta
T0053315199N
Kąpiel lutownicza, 150 W, 24 V
Cena regularna:
569,82 €
Dostępne
Numer artykułu
WL18360
Numer producenta
T0052704299N
DSX 80 Set, lutownica z bezpiecznym oparciem, 80 W, do pracy w poziomie
Cena regularna:
398,87 €
Dostępne
Numer artykułu
WL18202
Numer producenta
T0051318399N
Kąpiel lutownicza, 80 W, 24 V
Cena regularna:
412,87 €
Dostępne
Numer artykułu
WL17102
Numer producenta
T0052704099N
Metalowa płytka do wstępnego nagrzewania płytek przewodnikowych z zamontowanymi elementami
Cena regularna:
556,82 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL17087
Numer producenta
T0052702899N
WSP 150 Set, lutownica z bezpiecznym oparciem, 150 W, technologia Silver-Line
Cena regularna:
325,89 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL16490
Numer producenta
T0052918999N
Przełącznik nożny do urządzeń rozlutowniczych
Cena regularna:
137,96 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL16383
Numer producenta
T0051312099N