LT GW2 grot lutowniczy, końcówka do lutu 45°, Ø 3,5 mm
Grot lutowniczy serii LT do lutownic WP80 / WSP80 / MPR80 / FE75
⦁ z rowkiem
⦁ D = 3,5 mm, L = 18 mm
⦁Zastosowanie końcówki: do QFP/PLCC
⦁Orientacja końcówki: ścięta
• Uniwersalne zadania SMT i THT
• Dla dobrej wydajności
• Dostępna jest szeroka, ekonomiczna gama końcówek zapewniających bardzo dobre wyniki.
• Solidna miedź powlekana żelazem zapewnia maksymalną trwałość i żywotność.
• Nadaje się również do LR 21 z adapterem T0058720781 (WL20284)
• Czas nagrzewania: 10 s od 50°C do 350°C
• Rozmiar elementów: S-M
⦁ z rowkiem
⦁ D = 3,5 mm, L = 18 mm
⦁Zastosowanie końcówki: do QFP/PLCC
⦁Orientacja końcówki: ścięta
• Uniwersalne zadania SMT i THT
• Dla dobrej wydajności
• Dostępna jest szeroka, ekonomiczna gama końcówek zapewniających bardzo dobre wyniki.
• Solidna miedź powlekana żelazem zapewnia maksymalną trwałość i żywotność.
• Nadaje się również do LR 21 z adapterem T0058720781 (WL20284)
• Czas nagrzewania: 10 s od 50°C do 350°C
• Rozmiar elementów: S-M
| Numer artykułu. | WL27815 |
| Model | LT GW2 |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | T0054451199 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 4,6 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria wskazówek | LT |
| Technologia elementów grzejnych | Silver Line |
| Długość końcówki | 18 mm |
| Szerokość końcówki | 3,5 mm |
| Grubość końcówki | 4,8 mm |
| Aplikacje napiwkowe | • dla QFP/PLCC |
| Kształt końcówki | ukosowane okrągły |
| Wyrównanie końcówek | fazowany |
| Pasująca rękojeść | FE 75 LR 21 TCPS WP 80 WSP 80 WXP 80 |
| Pasująca rękojeść | WSP 80, WP 80, LR 21, FE 75, WXP 80, TCPS |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |