ESD Lutownica, 65 W
• do stacji lutowniczej HAKKO FX 888D
| Numer artykułu. | WL30604 |
| Model | FX 8801-01 |
| Producent | HAKKO |
| Numer artykułu producenta. | FX 8801-01 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Moc znamionowa | 65 W |
| Rękojeść (typ) | Lutownica |
| Zakres temperatur °C | 50 – 480 °C |
| Kompatybilne stacje lutownicze | FX-888D, FX-899 |
| Wskazówki dotyczące dopasowania | T18 |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Dopasowana jednostka sterująca | FX-888D, FX-899 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | TBK - Technisches Büro Kullik GmbH Industriestrasse 27 DE-56276 Großmaischeid www.kullik.com/ |