Obcinak czołowy, mocny
• Szczypce: czarne fosfatowane
• Głowica: polerowana
• Uchwyty: powleczone tworzywem sztucznym
• Z ostrzami do drutu miękkiego i twardego oraz do drutu piano
• Wysoka wydajność cięcia przy zmniejszonym wysiłku dzięki optymalnej regulacji kąta skrawania i przełożeniu przekładni
• Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość ostrza ok. 64 HRC
• Stal chromowo-wanadowa, wysokowydajna, kuta, wielostopniowo hartowana w oleju
• Głowica: polerowana
• Uchwyty: powleczone tworzywem sztucznym
• Z ostrzami do drutu miękkiego i twardego oraz do drutu piano
• Wysoka wydajność cięcia przy zmniejszonym wysiłku dzięki optymalnej regulacji kąta skrawania i przełożeniu przekładni
• Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość ostrza ok. 64 HRC
• Stal chromowo-wanadowa, wysokowydajna, kuta, wielostopniowo hartowana w oleju
| Numer artykułu. | WL30647 |
| Model | 67 01 140 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 67 01 140 |
| Długość | 145 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Długość z opakowaniem | 189 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 72 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 48 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,637 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 152 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 140 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce czołowe |
| Wartość cięcia średnicy drutu (twardego) | 2 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 3,1 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 4 mm |
| Średnica cięcia (drut fortepianowy) | 1,5 mm |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |