Lampa pierścieniowa LED do 33263, 54 LED, 5800 K, śr.=50 mm
| Numer artykułu. | WL31821 |
| Model | 33202 |
| Producent | ESCHENBACH |
| Numer artykułu producenta. | 33202 |
| Długość | 185 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 306 g |
| Typ lampy lub szkła powiększającego | Lampa pierścieniowa LED |
| Kolor światła | ciepły biały |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |