Pojemnik ESD, zamknięty, czarny, 400 x 300 x 220 mm
| Numer artykułu. | WL32815 |
| Model | EB ESD 43/22 PU |
| Producent | WEIDINGER |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |