Pojemnik ESD, zamknięty, czarny, 600 x 400 x 320 mm
| Numer artykułu. | WL34163 |
| Model | EB ESD 64/32 PU |
| Producent | WEIDINGER |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |