Wkrętak Classic 153 PH 2x100
• do śruby Philips PH2
• Klinga chromowo-wanadowa, zahartowana w całości
• Klinga chromowo-wanadowa, zahartowana w całości
| Numer artykułu. | WL34387 |
| Model | 1532100 6,0x100 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00115 |
| Długość z opakowaniem | 264 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 91 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 62 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Standardy | ISO 8764 |
| Seria produktów | 153 |
| Producent masy brutto | 89,2 g |
| Typ śruby | PH2 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość uchwytu | 105 mm |
| Średnica ostrza | 6 mm |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |