Pęseta precyzyjna, ostra, prosta
•Do precyzyjnych prac montażowych
• Kształt prosty
• Gładkie powierzchnie chwytowe
• Szczególnie wąskie końcówki
• Element matowany, bez zawartości ołowiu
• Matowane powierzchnie chwytne, zapewniające optymalny chwyt
• Stal chromowana/niklowana: nierdzewna, antymagnetyczna (18/10), bardzo popularna elektronika – jakość
• Kształt prosty
• Gładkie powierzchnie chwytowe
• Szczególnie wąskie końcówki
• Element matowany, bez zawartości ołowiu
• Matowane powierzchnie chwytne, zapewniające optymalny chwyt
• Stal chromowana/niklowana: nierdzewna, antymagnetyczna (18/10), bardzo popularna elektronika – jakość
| Numer artykułu. | WL34616 |
| Model | 92 22 06 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 92 22 06 |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 10 mm |
| Wysokość | 11 mm |
| Długość z opakowaniem | 170 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 44 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 20 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,204 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 36 g |
| Kształt końcówki | spiczasty |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | stal chromowa/niklowa |
| Długość narzędzia | 115 mm |
| Rodzaj pęsety | Pęseta precyzyjna |
| Kształt końcówki (pęseta) | spiczasty |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |