ESD Wysoka szafa, 920x420x1950 mm
• Wymiary zewnętrzne: 920 x 420 x 1950 mm
• Wymiary wewnętrzne: 834 x 375 x 1770 mm
• z drzwiami na zawiasach, zamykane na klucz
• w tym 4 półki o regulowanej wysokości
• Kolor: jasnoszary (RAL 7035)
• Wymiary wewnętrzne: 834 x 375 x 1770 mm
• z drzwiami na zawiasach, zamykane na klucz
• w tym 4 półki o regulowanej wysokości
• Kolor: jasnoszary (RAL 7035)
| Numer artykułu. | WL34876 |
| Model | 71.421.70 |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 71.421.70 |
| Długość | 920 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Wysokość | 1950 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | jasnoszary |
| Kolor | szary |
| Tworzywo | blacha stalowa |
| W zestawie bateria | nie |
| Liczba półek | 4 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |