3-kanałowa stacja naprawcza, 420 W
• Maks. Przepływ gorącego powietrza l/min (w zależności od narzędzia): 15
• Wydajność tłoczenia l/min: 18
• Wbudowana pompa: Praca przerywana 30/30 s
• Wyświetlacz: 240 x 88 punktów / podświetlenie tła
• Wyłącznik nadprądowy: 2,0 A
• Port USB do aktualizacji oprogramowania układowego, parametryzacji i monitorowania; do tego portu USB pasuje każda dostępna w handlu pamięć USB
• Zgodność z IPC
• Kompatybilność z WX
• Wydajność tłoczenia l/min: 18
• Wbudowana pompa: Praca przerywana 30/30 s
• Wyświetlacz: 240 x 88 punktów / podświetlenie tła
• Wyłącznik nadprądowy: 2,0 A
• Port USB do aktualizacji oprogramowania układowego, parametryzacji i monitorowania; do tego portu USB pasuje każda dostępna w handlu pamięć USB
• Zgodność z IPC
• Kompatybilność z WX
| Numer artykułu. | WL34966 |
| Model | WXR 3030 |
| Linia modelowa | WXR 3 |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | T0053501699N |
| Długość | 273 mm |
| Szerokość | 235 mm |
| Wysokość | 102 mm |
| Zakres dostawy | T0052712099N - zestaw WXHAP 200, zestaw kolb na gorące powietrze z uchwytem bezpieczeństwa Zestaw T0051320299N - WXDP 120, zestaw kolb lutowniczych do prac w poziomie, z uchwytem bezpieczeństwa Zestaw T0052921299N - WXP 65, kolba lutownicza WXP 65 z uchwytem bezpieczeństwa T0053500699N - WXR 3, 3-kanałowa jednostka zasilająca, 420 W Pipeta próżniowa T0052918499N - WVP, WVP PDN szczypce do dysz rozlutowniczych, do wymiany dysz ssących |
| Długość w calach | 10,75 in |
| Szerokość w calach | 9,25 in |
| Wysokość w calach | 4,02 in |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Masa netto (producent) | 6,7 kg |
| Moc | 420 W |
| Woltaż | 230 V |
| Próżnia | max. 0,7 bar |
| Zakres temperatur °C | 100 – 450 °C |
| Zakres temperatur °F | 200 – 850 °F |
| Dokładność temperatury °F | ±17 °F |
| Stacja (typ) | Stacja lutownicza |
| Stabilność temperatury °C | ±2 °C |
| Stabilność temperatury °F | ±4 °F |
| Liczba kanałów | 3 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |