Uchwyt do bitów CentroFix blokowany mechanicznie 7148C CentroFix (1)
• Zoptymalizowany pod kątem stosowania długich bitów i wierteł
• Idealny do bitów TORX
• Końcówka: Do bitów zgodnych z DIN 3126, ISO 1173 kształt C 6,3 i E 6,3
• Końcówka: DIN 3126, ISO 1173, kształt E 6,3
• Tuleja: Metal, z powłoką
• Opakowanie: Skrzynka z tworzywa sztucznego, wielokrotnego użytku, pyłoszczelna
• Dzięki specjalnemu mechanizmowi mocującemu ten uchwyt na bity mieści wszystkie rodzaje bitów z końcówką sześciokątną 1/4"
• Luz między bitem a uchwytem zostaje zredukowany do minimum
• Prawdziwa obsługa jednoręczna, ułatwiająca szybką wymianę bitów
• Idealny do bitów TORX
• Końcówka: Do bitów zgodnych z DIN 3126, ISO 1173 kształt C 6,3 i E 6,3
• Końcówka: DIN 3126, ISO 1173, kształt E 6,3
• Tuleja: Metal, z powłoką
• Opakowanie: Skrzynka z tworzywa sztucznego, wielokrotnego użytku, pyłoszczelna
• Dzięki specjalnemu mechanizmowi mocującemu ten uchwyt na bity mieści wszystkie rodzaje bitów z końcówką sześciokątną 1/4"
• Luz między bitem a uchwytem zostaje zredukowany do minimum
• Prawdziwa obsługa jednoręczna, ułatwiająca szybką wymianę bitów
| Numer artykułu. | WL35578 |
| Model | 7148C |
| Alternatywna nazwa artykułu | 7148C |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 32477 |
| Długość z opakowaniem | 202 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 77 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 61 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 7148 |
| Producent masy brutto | 47 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Długość narzędzia | 60 mm |
| Długość ostrza | 60 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |